... powrót

WYSTAWA FOTOGRAFII OTWORKOWEJ "POZOSTAŁOŚCI" Wystawa fotografii otworkowej 'Pozostałości' MDK Puławy

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii otworkowej "Pozostałości" w wykonaniu uczestników zajęć fotograficznych MDK pod kierunkiem Daniela Mroza.
Wernisaż zaplanowano na 15 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Galerii "Piwnica" MDK.


Wystawa będzie eksponowana do 2 grudnia br.Kolejny sukces: Amadeusz już w gronie studentów ASP - fotografia.

Jak na razie przygotowując na studia mam 100% skuteczność. Chcesz dostać się na studia artystyczne zapraszam na zajęcia ?? Mateuszowi również gratulujemy dyplomu z fotografii i zdanego egzaminu na mgr.

(tekst: Daniel Mróz)


PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA ZAPRASZA NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Rekrutacja na zajęcia fotograficzne w MDK-Puławy


KONKURS FOTOGRAFII "PIĘKNO POLSKI"

Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotografii "Piękno Polski", zorganizowanego w ramach uczczenia 1050 rocznicy Chrztu Polski - powstania Państwa Polskiego. Prace przyjmowane będą do dnia 10 paździenika 2016 r.. Organizator nie stawia żadnych ograniczeń w interpretacji tematu.
Prace będą oceniane w jednej kategorii wiekowej : kategoria wiekowa 14-25 lat.


Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU (*pdf)WYSTAWA FOTOGRAFII UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH MDK

Wystawa uczestników zajęć fotograficznych Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach pod kier. p. Daniela Mroza Serdecznie zapraszamy na wystawę uczestników zajęć fotograficznych Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach pod kier. p. Daniela Mroza, która odbędzie się dnia 24.03.2014 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w Galerii "Piwnica" MDK-Puławy.
Wystawa można oglądać do 7 kwietnia 2014 r.


Eksponowane fotografie to zbiór 18 różnych prac realizowanych podczas cyklu zajęć w puławskim MDK. Różnorodność fotografii i sposób realizacji tematu spowodowała, iż wystawa stała się wielowymiarowa i wielowątkowa. Prezentowane fotografie to sposób komunikacji autora z widzem, to ukazanie innej estetyki i wrażliwości w otaczającym nas świecie obrazu. więcej ...

Media o wystawie: http://pulawy.naszemiasto.pl/         http://www.tubapulaw.pl/         http://moje.radio.lublin.pl/

       

Zapraszamy do fotogalerii ...


WARSZTATY GUMY DWUCHROMIANOWEJ

warsztaty gumy dwuchromianowej

W pracowni fotograficznej ruszyły warsztaty gumy dwuchromianowej prowadzone przez Daniela Mroza. To dawna technika fotograficzna polegająca na zastosowaniu gumy arabskiej i dwuchromianu potasowego. Na warsztaty gumy dwuchromianowej do Młodzieżowego Domu Kultury uczęszcza cyklicznie około 15 osób. więcej ...