... powrót
Wystawa prac plastycznych - pracownia rzemiosł artystycznych 2015

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH PRACOWNI RZEMIOSŁ ARTYSTYCZNYCH MDK

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac plastycznych uczestników zajęć Pracowni rzemiosł artystycznych MDK pod kier. Teresy Furtak.
Wernisaż wystawy odbędzie się 8 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w Galerii "Piwnica" MDK-Puławy.

Ostatnie sukcesy Pracowni Rzemiosł Artystycznych

Uczestnicy zajęć Pracowni Rzemiosł Artystycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach prowadzonej przez Teresę Furtak zdobyli dwa wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Polskie Radio Program Pierwszy "Choinki Jedynki". Są to prace dziewcząt: Wiktorii Saneckiej - lat 6 i Julii Wójcik - lat 6.

Wyróżnione prace można obejrzeć i odsłuchać plik dźwiękowy na stronie Polskiego Radia Program Pierwszy: http://www.polskieradio.pl/249/4947/

Wyróżnienie dla Wiktorii Saneckiej w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Ja i Król Maciuś Pierwszy"

I Nagroda w kat. kl.I i II SP dla Zuzanny Michty
Wyróżnienia w kat. dzieci przedszkolnych dla Wiktorii Saneckiej i Jauliana Korpusy
w Konkurskie plastycznym "Jan Paweł II - Parton Rodziny"

Osiągnięcia pracowni w roku szkolnym 2010/2011:

• III Konkurs plastyczny Jan Paweł II "Odwaga Świętości" - Puławy
    W kategorii dzieci przedszkolnych - I nagroda Olaf Kaupke, II nagroda Zuzia Olszak i III nagroda Wiktoria Lis.
    W kategorii 7-9 lat - III nagroda Kinga Purchała.
  • Konkurs plastyczny "Anioły Bożego Narodzenia"- MDK Puławy
    W kategorii dzieci przedszkolnych - wyróżnienie Olaf Kaupke.
  • VII Powiatowy konkurs plastyczny "Mój Anioł"- MDK Krasnystaw
    W kategorii dzieci przedszkolnych- wyróżnienie Olaf Kaupke, oraz zakwalifikowanie pracy plastycznej do wystawy Wiktoria Lis.
    W kategorii 7-9 lat- nagroda z pośród pięciu głównych nagród równorzędnych paulina Rybińska.
  • VI Ogólnopolski konkurs rękodzieła artystycznego "Wiosna" -Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica.
    W kategorii 7-9 lat - nagroda z pośród pięciu głównych nagród równorzędnych Martyna Karolik.
  • XV Edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Ulubione postacie z bajek" Dom Kultury "Wygoda" - Warszawa.
    W kategorii dzieci przedszkolnych- II nagroda Karolina Nocek, oraz wyróżnienie Wiktoria Lis.
    W kategorii 7-9 lat - I nagroda Oliwia Skuza, III nagroda Kinga Purchała i III nagroda równorzędna Paulina Rybińska.
    W kategorii 10- 12 lat - I nagroda Roksana Sobczak.
  • VII Ogólnopolski konkurs plastyczny i fotograficzny "W poszukiwaniu piękna otaczającej nas przyrody" - Nadleśnictwo Nawojowa.
    W kategorii dzieci przedszkolnych - III nagroda Karolina Nocek oraz wyróżnienie Olga Więcławska.
    Zakwalifikowanie prac plastycznych do wystawy pokonkursowej.
  • Konkurs plastyczny "Portret"- Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów - Lublin.
    Zakwalifikowanie prac plastycznych do wystawy pokonkursowej.
  • Nagroda Starosty Powiatu Puławskiego dla grupy plastycznej w składzie: Jana Natalia, Kaupke Olaf, Karolik Martyna, Lis Wiktoria, Nocek Karolina, Olszak Zuzanna, Purchała Kinga, Rybińska Paulina, Siłuch Małgorzata, Siwek Julia, Skuza Oliwia, Sobczak Roksana, Surmacka Zuzanna, Więcławska Olga

Przedział wiekowy grupy 5-9 lat.
Nagrodę przyznano za: 100 % obecność i systematyczność w uczęszczaniu na zajęcia, pracowitość, sumienność, gotowość do pracy, kreatywność.

Twórcze spędzanie wolnego czasu rozwinęło ich zainteresowania plastyczne, korzystnie wpłynęło na rozwój postaw wychowawczych. Dzieci wykonały wiele zbiorowych oraz indywidualnych prac plastycznych. W bieżącym roku szkolnym odniosły wiele sukcesów.